Dupont Corian | Corian Tezgah | Corian Lavabo | Corian Mutfak Tezgahı | Tezgah

                                   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit Yaptırmak İstemez misiniz?

 

    CORIAN MUTFAK TEZGAHI

   


Anasayfa / Müşteri Yorumları
A+ R A-

Müşteri Yorumları

Banu Çaktı: Sample image İnternette gördüm Onur yapıyı. Corian yetkili imalatçısı olarak buldum, evimizin mutfak ve banyo tezgahlarımızı yaptılar. Çok güzel bir iş çıkardılar. Beni memnun eden ilk başta dürüstlükleri, işçilikleri ve fiyatlarının uygun olması oldu. Çok teşşekkür ederim.
Nevzat Özkan: Sample image Selim Ve Mehmet Beyin müşterilerine karşı kibarlık ve dürüstlüklerinden dolayı teşşekkür ederim. Ellerine sağlık.
Nurettin Avcı: Sample image İnternette buldum Onur yapıyı. Açıkcası bu kadar memnun kalacağımı beklemiyordum, çok iyi bir işçilikleri var hayran kaldım. Çok iyi bir ekipleri var. Herşey için teşşekkür ederim.
Nuri Kurtoğlu: Sample imageOnur yapıyı bir mimar arkadaşım tavsiye etti. Evimizin Mutfak tezgahlarını ve Mutfak masamızı Corian yaptılar. Tek kelime ile 10 numara işçilik ve fiyat daha iyisi can sağlığı
Hakan Özlü: Sample imageOnur yapının iletişim bilgilerini Dupont Türkiyeden aldım. Kendileri ile Yetkili imalatçı olarak bir mutfak projemizde çalıştık. Gayet iyi bir izlenim bıraktılar bende yaptıkları işlerden dolayı teşşekkür ederim kendilerine.
Osman Şahin: Sample imageOnur yapıdan biz beyazeşyalarımızı ilk başta aldık. çok uygun fiyata verdiler bize. daha sonra öğrendik ki Corian imalatida yapıyorlarmış. bunun üzerine evimizin mutfak ve banyo tezgahlariını yaptırdık çok uygun bir fiyata. Saygılarımla
Rıza Yalçınkaya: Sample imageBiz Onur yapıyı bir mutfak firması vasıtası ile tanıdık .Öncelikle yaptıkları işin arkasında arkadaşlar bu çok önemli benim için kusursuz bir ekipleri var, herşey için teşşekkür ederim kendilerine.

Çalıştığımız Markalar

White Westinghouse
General Electric
Miele
ELICA
Franke
SUB-ZERO
Dupont Corian
SMEG
AMANA
LIEBHERR
DUPONT MONTELLI
Siemens
Gaggenau
Hotpoint Ariston